Haber

KADES Uygulaması Tarafından Bıçaklanan Genç Kız Ölümden Kurtuldu

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde erkek arkadaşı tarafından apartmanda bıçaklanan genç kızın, telefonuna yüklediği KADES uygulaması sayesinde ölümden kurtulduğu ortaya çıktı.

Pamukkale ilçesine bağlı Kuşpınar Mahallesi’nde meydana gelen olayda, görüşmek üzere erkek arkadaşının yaşadığı apartmana giden TK ile erkek arkadaşı HB arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine TK, HB tarafından sırtından iki kez bıçaklandı ve kanlar içinde yerde kaldı. Toplantıya gitmeden telefonuna indirdiği KADES uygulamasına tıklayan TK’nın daveti üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaraları dikilen genç kız tedavisinin ardından taburcu edilirken, gözaltına alınan HB ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Saldırgan HB’nin olayın tesadüfi olduğu yönündeki iddialarını reddeden TK’nin babası EK, “Bu şahıs kendini tenis hocası olarak tanıtıyor ve sosyal medya üzerinden kızımla tanışıyor. Daha sonra bir kafede oturup bir şeyler içiyorlar. konuşmaya devam etmeyin HB kızımı tehdit ediyor mesajlar atıyor en son ‘ailene zarar veririm’ tehdidinden sonra kızım evine giderek ikna etmeye gidiyor yoldayken telefonuna KADES uygulamasını yüklüyor .Bu kişi kızımı kendisiyle evlendirmek istiyor.Tartışma çıkınca kapıyı kilitleyip kızımı bıçaklıyor.Kızım KADES uygulamasına basıyor.Yardım istiyor. Sırtından iki kez bıçakladı ve yaralarına dikiş attı. Yaşanan her şey de transkriptlerde yer alıyor. Bu şahsın daha önce kabahat kaydı olduğunu öğrendik. Ben kızımı yolda bulamadım, bu şahsın cezasını çekmek için sonuna kadar uğraşacağım” dedi. – DENİZLİ

solhanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu