Ekonomi

Aracını VavaCars’tan alan MTV ödeme yapmıyor

İkinci el online araç alım satım platformu VavaCars, 26-31 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında araç alacak müşterilerinin Motorlu Taşıtlar Vergisini üstlenecek.

İkinci el araç alım satım online ticaret platformu VavaCars, müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyalar sunmaya devam ediyor. 2022’ye veda ederken cazip bir yıl sonu kampanyası sunan VavaCars, 26-31 Aralık 2022 ortasında platformundan yapılacak tüm araç alımlarında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni (MTV) karşılayacağını duyurdu.

Eve teslim, aracın diğer 250 noktasına uygulanan ekspertiz, 3 ay 5 bin kilometre garantili para iade garantisi, tüm araç bakım ve onarım işlemlerinin yapıldığı VavaServis gibi hizmetleriyle departmana büyük yenilikler katan firma. tek çatı altında toplanarak kampanyasıyla bir kez daha fark yarattı. .

“Amaç, ekstra maliyetleri en aza indirmek”

2. el araç alımlarında müşterilerinin maliyetlerini en aza indirmeyi hedeflediklerini belirten,   VavaCars Perakende Küme Lideri Serdıl Gözelekli, “ İkinci el   Araç pazarı, potansiyeli yüksek ve hızla şekil değiştiren bir pazardır. Ancak son dönemde sıfır araç üretimi ve tedarikinde yaşanan sıkıntılar 2. el araç pazarını da doğrudan etkiledi. Araç satın alma maliyeti ile birlikte, otomobilin satın alınmasından sonra oluşan birçok maliyet kaleminde önemli artışlar meydana geldi. Firma olarak müşterilerimizin bu fiyat artışlarından en az şekilde etkilenmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.”

“Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz”

Uçtan uca dijital iş modelleri sayesinde yarattıkları ölçek ekonomisi ile tüketiciye yansıyan ekstra maliyetleri minimum seviyede tutmanın her zaman birincil hedefleri olduğunu belirten Dr. Serdil Gözelli “Bu doğrultuda 26-31 Aralık tarihleri ​​arasında VavaCars’tan araç satın alan her müşterimizin MTV masraflarını karşılayacak kampanyamızı yılın son günlerinde hayata geçirerek müşterilerimizin yüzünü güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2022. Bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemde de müşteri memnuniyetini artıracak hizmet ve uygulamalarımıza devam edeceğiz.”

Ocak ve Temmuz aylarında ödenen motorlu taşıtlar vergisinde bu yıl en yüksek ÖTV 62 bin 633 TL, en düşük ÖTV ise 136 TL oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu