Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolu Gelibolu Güney-Lapseki kavşakları 1-3. kilometrelik 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadüklerinde bakım onarım çalışması nedeniyle sağ şerit ve yaklaşım viyadüklerinde çift yönlü olarak sağ ve orta şeritler uygun saat aralıklarında trafiğe kapatılacak.

Çerkezköy-Saray yolu 20-21. 5 km.de bulunan Kapaklı Köprülü Kavşağı’ndaki imalat çalışmaları nedeniyle Saray-Çerkezköy istikameti 11.00-18.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak, sürücüler servis yollarına yönlendirilecek.

Kızılcahamam-Ankara yolu 39-41. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle her iki yön de trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.

Aydıncık-Silifke yolu, 25-28. kilometre (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı mevkii) patlamalı imalat çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak ve ulaşım denetimli olarak gerçekleştirilecek.

Lapseki-Biga yolunun 13-15’i. Kilometresindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11. ve 22-25. Yolun kilometrelerinde imalat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Finike-Kumluca yolunun 8-11. Kilometrelerce yapılan yaya alt geçitleri nedeniyle sürücüler trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmek zorunda kalıyor.

Turhal-Zile-Aydıncık yolunun 32-33. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Bingöl-Genç-Diyarbakır yolu 0-43. kilometre, muhtelif yerlerinde üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak yapılıyor.

Manisa-Turgutlu yolunun 7’nci kilometresinde kavşak yapılması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu