Haber

Pasaport vizesi biten Finn, polisi görünce apartmanın çatı katına çıktı.

ANTALYA’da apart otelde kalan ve yaklaşık 2,5 yıl önce vizesi biten Finlandiyalı Kari Petri Lassi (57), polisi görünce yanına elektrikli sinek öldürücü alarak çatıya çıktı.

Olay, öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesi Kılınçarslan Mahallesi Tabakhane Caddesi’ndeki apart otelde meydana geldi. Burada kalan ve pasaport süresi 2,5 yıl önce dolan Finli Kari Petri Lassi’den haber alamayan dairenin sahibi Onur Şimşek, inceleme için odaya gitti. Kapıyı defalarca çalmasına rağmen cevap alamayan Şimşek, durumu polise bildirdi. Apartmana gelen polis pasaportunu görmek isteyince Lassi, eline aldığı elektrikli sinek öldürücü ile balkondan çatıya kaçtı. Polislerin yanına yaklaşmasına izin vermeyen Lassi, bir süre bekledi. Ekipler yaklaşmak istediğinde bağıran Lassi, kaçmaya başlayınca polis tarafından yakalanarak tehlikeli bölgeden uzaklaştırıldı. Gruplar Lassi’yi kelepçelediler, binadan çıkardılar ve karakola götürdüler.

‘PASAPORT’S DAY’ sahibi Şeref Şimşek konu ile ilgili olarak, “4 yıldır bende kalıyor. Geldiklerinde 2 sevgilisi vardı. Arkadaşı bu ayın başında Finlandiya’ya döndü ama bu dönmedi 2.5 yıldır yüzünü görmemiştim odadan çıkmıyordu öldüğünden şüphelendik birkaç gün kapısını çaldım cevap vermedi polisi aradım .Kapı kilidini kırdık içeri girdik hayatta olduğunu öğrendik 2.5 yıl kadar pasaport vizesi bitti içerisi çöp oldu gece müzik çalarak diğer müşterileri rahatsız ediyordu üstelik pasaportu da bozuktu Süresi dolmuş, vizesi de bitmiş” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu