Haber

Muğlaspor tecrübeli teknik adam Erkan Aslan’la anlaştı

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Muğla sporTecrübeli teknik adam Erkan Aslan kiminle.

Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç, Başkan Yardımcısı Haluk Beyimoğlu, Futbol Şube Sorumlusu Abdullah Eskihisarlı, Orgeneral Av. Teknik direktör Erkan Aslan için Yiğit Salih Tozlu, Basın Sözcüsü Barış Yayman ve Futbol Direktörü Ozan Özkan’ın katılımıyla kulüp tesislerinde imza töreni düzenlendi. Teknik Direktör Erkan Aslan, Muğlaspor gibi büyük bir camiada görev yapmaktan mutluluk duyduğunu ve şampiyonluk için burada olduğunu ifade ederek, “Muğlaspor büyük bir camia, burayı hak eden bir kulüp değil. Biz buraya kazanmak için geldik. Muğlaspor’u, Muğlalıları ve tüm taraftarlarını sevenleri, “Sizleri tribünleri doldurmaya ve özlenen şampiyonluğu sezon sonunda hep birlikte kutlamaya, bu büyük heyecanı birlikte yaşamaya davet ediyoruz. İnşallah Muğlaspor’u hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını dileyen Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç, “Birlikte çıktığımız bu yolda hepimizin gurur duyacağı bir Muğlaspor ortaya çıkaracağımıza inanıyorum. Muğlaspor mali açıdan güçlü ve sürdürülebilir bir spor kulübü. Teknik Direktörümüz Erkan ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum. Bu birlikteliğin tüm Muğlaspor camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

İmza töreninin ardından Lider Menaf Kıyanç, Futbol Şube Sorumlusu Abdullah Eskihisarlı, Orgeneral Av. Yiğit Salih Tozlu, Basın Sözcüsü Barış Yayman ve Futbol Menajeri Ozan Özkan’ın katılımıyla teknik direktör Erkan Aslan ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Teknik direktörlük kariyerine Manisaspor’da başlayan Erkan Aslan; Somaspor, Manisaspor, Ödemişspor, Kınık Belediyespor, Manisa Sanayispor ve Yunus Emre Belediyespor’un teknik direktörlüğünü yaptı. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu