Haber

Konyaspor, Beşiktaş maçı sonrası hakemi hedef alan bir paylaşım yaptı.

Süper Lig’in haftasında Beşiktaş ile kozunu paylaşan Konyaspor Kulübü, 3-3’lük beraberlik sonrası sert açıklamalarda bulundu.

HAKEMİN BİR AMACI VAR

Yeşil beyazlı ekip, yaptığı açıklamada, “Beşiktaş ile deplasmanda oynadığı maçın hakemi Ümit Öztürk maalesef baskılara dayanamayarak art arda ve art niyetli hatalar yaptı” dedi. kelimeler kullanıldı.

İŞTE KONYASPOR’UN AÇIKLAMASI

“Anadolu takımlarının zor şartlar altında mücadele ettiği Süper Lig’de en büyük sorunu oluşturan MHK ve hakemler, ligin son haftasında sahne aldı.

Beşiktaş ile deplasmanda oynanan maçın hakemi Ümit Öztürk maalesef yine baskılara dayanamayarak art arda ve art niyetli hatalar yaptı.

Konyaspor Kulübü olarak her fırsatta fair play vurgusu yapsak da mevcut MHK düzenlemesinde bir değişikliğin olmadığı ve olmayacağı açıktır.

Anadolu kulüplerinin eli ayağı bağlı çalışmak zorunda kaldığı futbol camiamızda Konyaspor olarak sisteme itirazımızı haykıracağımızı herkesin bilmesini isteriz.

Hakemin söz konusu taraflı durumunu kamu vicdanına bırakıyor, MHK sisteminin bir an önce TFF tarafından ele alınmasını beklediğimizi kamuoyuna duyuruyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu