Teknoloji

İddia: Meta Verified Türkiye Fiyatı Açıklandı

Birkaç ay önce sizlerle paylaştığımız bir haberde Instagram ve Facebook’un çatı şirketi olan Meta, Twitter’a benziyor. ücretli mavi tik Sisteme geçiş hakkında konuştuk. Mark Zuckerberg’in bizzat yaptığı açıklamalar, Facebook ve Instagram’da doğrulama rozeti sahibi olmak isteyen kullanıcıların aylık ödemeler yapmasını gerekli kılacaktı. Meta bu sistem” Meta Doğrulandı‘ adını verdi.

Şimdi ise Meta Verified ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Meta’nın bir süre önce bazı ülkelerde test ettiği sistem, yavaş yavaş Türkiye’de de yayılmaya başladı. benziyor Fiyat bilgisi bile yavaş yavaş gelmeye başladı. Çünkü LOG’un haberine göreMeta Verified, Türkiye’de “bekleme listesi”ne kaydolmak isteyen bazı kullanıcılara, aylık fiyat bildirimio da öyle

Meta Verified Türkiye fiyatı: aylık 279,99 TL

Paylaşılan ekran görüntüsünü incelediğimizde Meta Verified için bekleme listesi zamanın devam ettiğini görüyoruz. Buna paralel olarak; Meta Verified’a aylık abonelik 279,99 TL da bildirilecektir. Ancak biraz önce de belirttiğimiz gibi fiyat bilgisi tüm kullanıcılar için geçerli değil. Kendi yaptığımız incelemelerde aşağıdaki ekranla karşılaşıyoruz:

Şunu da belirtmekte fayda var; LOG’un paylaştığı fiyatın nihai fiyat olma ihtimali yüksek. Çünkü Meta, 19 Şubat 2023 tarihinde bir açıklama yaparak Meta Verified için web’de 11.99$, iOS ve Android’de 14.99$ ödeyeceklerini açıklamıştı. O gün dolar/TL paritesi 18.86 seviyesindeydi. 19 Şubat’ta 14,99 dolar, 280 tl civarıydı . Meta, fiyat beyanı yaptığı günün kurunu kullanır. düzeltmiş olabilir.

Meta Verified hakkında detaylı bilgi için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu