Yaşam

Çok Seviyorsan 4.Bölüm izle: Veya Çok Seversen Son Bölüm One Piece izle

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başarılı başrol performanslarıyla dikkat çeken Ya Çok Seversen, dün akşam 4. bölümüyle seyirciyle buluştu. Kanal D’de yayınlanan bu büyük beğeni toplayan dizinin son bölümünü kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için Ya Çok Seversen 4. bölüm izleme ekranı

Çok Seviyorsan 4.bölümü izle

Perşembe akşamlarının yeni dizilerinden Ya Çok Seversen’in son bölümü izleyiciler tarafından ilgiyle izlendi. Ateş ve Leyla’nın başına gelenler heyecan yarattı.

Ya çok severseniz son bölümde neler oldu?

Leyla ve Ateş, yakınlaşmalarının ardından bir yanlış anlaşılmanın içine düşer. Bu durumda Leyla ve ekibi için tehlike çanları çalmaktadır, çünkü konutta kimliklerini ortaya çıkaracak bir zarf dolaşmaktadır. Yanlış anlaşılma büyür ve Leyla, Ateş’e karşı intikam duyguları beslemeye başlar. Bu nedenle katıldığı bir etkinlikte Arcalı kardeşlerle birlikte oyun oynar. Ancak ikisi de gerçeğin düşündükleri gibi olmadığını anlayınca işler değişir ve işler düzelir.

Ateş, çocuklarla olan ilişkisinden bunalır ve sonunda bir karar verir. Leyla bu kararı öğrendiğinde Ateş ile ilgili geri dönüşü olmayan bir yola girer. Şirketteki köstebek büyük bir krize neden olur ve Leyla bu krizin analizinde kilit rol oynar.

Yakup ise tüm ekibin haberi olmadan kirli bir planın peşindedir. Bu sırada grup, onları yolun sonuna getirecek olan tehlikenin farkında değildir. Leyla, kimliğinin açığa çıkma tehlikesine hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Çok Seviyorsan son bölümü izle

SEVİYORSANIZ 4. BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLEYİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu